restauracepraha10.cz  |   fitnesspraha10.cz
kadernictvipraha1.cz  |   kadernictvipraha2.cz  |   kadernictvipraha3.cz  |   kadernictvipraha-4.cz  |   kadernictvipraha5.cz  |   kadernictvipraha6.cz  |   kadernictvipraha7.cz  |   kadernictvipraha8.cz  |   kadernictvipraha9.cz
BB salon

Adresa:
Korunní 82
Vinohrady, Praha 10

Telefon: +420 605 586 190
E-mail:  bara.beckova@centrum.cz
Web: www.salonbb.cz


Kde sídlí zobrazená firma

Toto je pouze orientační mapa. Větší mapu najdete níže nebo klikněte na 'Zvětšit mapu'.BB salon


Řekněte o nás přátelům:OHODNOŤTE FIRMU POMOCÍ FACEBOOKU nebo Google+ výše!!!
(věrohodné hodnocení od skutečných lidí)


V našem salonu nabízíme kompletní péči v oblasti vlasové, pěstící i dekorativní kosmetiky, pedikúru, manikúru, masáže, ošetření IPL, depilaci, nastřelování náušnic, permanentní make-up. V pěstící i dekorativní kosmetice používáme produkty německé značky Alcina, v péči o vlasy pracujeme se značkou Matrix.

Jmenuji se Barbora Becková.

V kosmetických službách podnikám od roku 1997. Provozovny jsem měla na Praze 7, později v Průhonicích a na Praze 10. Salon BB s komplexními službami byl otevřen v roce 2007.

Kromě kosmetiky se věnuji vizážistice, manikúře, pedikúře a ošetření IPL. Ostatní služby, které v salonu BB nabízíme, poskytují mé kolegyně masérka, pedikérky a kadeřnice. Každá klientka má při návštěvě našeho salonu nápoj zdarma, výborná zrnková káva je samozřejmostí.

Možnost platby i flexipassy firmy Sodexo.

VIP klienti mají 15% slevu na kosmetické služby, manikúru, pedikúru, IPL ošetření. VIP klient je ten klient, který navštěvuje náš salon pravidelně po dobu nejméně jednoho roku. Pro VIP klienty pořádáme 1x až 2x ročně Beauty dny zdarma.

Navštivte náš salón od pondělí do pátku od 9:00- 19:00 (sobota - dle dohody)

 


Hodnocení podniku

Byli jste v tomto podniku? A jak jste byli spokojeni? Napište nám Vaše zkušenosti a pomozte tak ostatním ve výběru toho správného kadeřnictví. Vaše doporučení může někoho inspirovat k návštěvě.
Čím více hvězdiček, tím jste byli spokojenejší - provedená služba, personál, prostředí, cena/kvalita

Oznámkuj salon krásy

  Cena služby (nepovinné):     Datum návštěvy (nepovinné):


Kontaktní "existující" e-mail (nebude zveřejněn)*:

Po uložení se recenze zařadí pod tento formulář. Provozovatel portálu si vyhrazuje právo možnosti mazat nepravdivé, vulgární i jinak nevhodné příspěvky bez předchozího upozornění. Recenze obsahující pravdivou e-mailovou adresu mají pro nás větší váhu. E-mailové adresy nezveřejňujeme na webu v zájmu zachování soukromí přispěvatelů. Uvedením e-mailu umožníte majiteli, aby mohl reagovat na Vaši recenzi.
Tento podnik ještě nebyl nikým hodnocen, buď první!Za obsah a dodržení slevových a dalších akcí ručí jednotliví provozovatelé. Za obsah příspěvků ručí autoři konkrétních příspěvků, přesto je provozovatel portálu oprávněn smazat jakýkoliv nevhodný příspěvek.

Datum poslední aktualizace: 26.05.2015