restauracepraha10.cz  |   fitnesspraha10.cz
kadernictvipraha1.cz  |   kadernictvipraha2.cz  |   kadernictvipraha3.cz  |   kadernictvipraha-4.cz  |   kadernictvipraha5.cz  |   kadernictvipraha6.cz  |   kadernictvipraha7.cz  |   kadernictvipraha8.cz  |   kadernictvipraha9.cz
ČLÁNEK
Ráda dělám z mužů gentlemany


Ve spolupráci s časopisem Linda uveřejňujeme rozhovor s Terezou Winkelmannovou, která je vítězkou kategorie Color Vision v soutěži Wella Trend Vision Award 2016.

TEREZA WINKELMANNOVÁ, vítězka kategorie COLOR VISION, pracuje jako kadeřnice 19 let. Jak sama říká, vlasy miluje od dětství a navíc si ráda povídá s lidmi. První salon otevřela v roce 2000 v Praze 2 na Palackého náměstí, druhý před 3 lety v Praze 10 Malešicích a specializuje se tam na problematiku vlasů a vlasové pokožky. Se značkou Wella Professionals spolupracuje 15 let, protože jí nabízí vše, co potřebuje k tomu, aby vlasy jejích klientů byly zdravé a krásné. Detaily o jejím salonu najdete na: Kadeřnictví Tereza Winkelmannová

Vybrala jste si kategorii Color, znamená to, že se zaměřujete na barvení vlasů? Které přípravky patří k vašim oblíbeným?

Zaměřuji se nejen na barvu, ale také na kvalitní a precizní střih. Hodně mě baví pánské střihy, po škole jsem pracovala asi 4 roky v pánském oddělení a občas mi to chybí. Ráda dělám z mužů gentlemany… K mým oblíbeným přípravkům patří bezesporu Thermal Image ze stylingové řady EIMI, který dokáže vlasy dokonale vyhladit a zároveň je chrání před teplem. Ráda používám také matující pastu Bold Move, která perfektně tvaruje mužské vlasy. A pokud jde o barvení, tak mými favority jsou jednoznačně demipermanentní barva Color Touch a prémiová barva Illumina.

Soutěže Wella Trend Vision Award jste se zúčastnila poprvé, nebo už máte za sebou jiné soutěžní úspěchy?

Poprvé, o to víc si cením toho, že jsem se svým týmem – vizážistkou Gabrielou Haluzovou a modelkou Zuzanou Grunclovou – získala první místo. Je to nádherný pracovní úspěch.

Proč jste zvolila právě kategorii Color Vision a čím jste se inspirovala?

Oslovilo mě téma roztavených kovů ve vlasech a chtěla jsem ho ztvárnit hlavně barvou. Líbí se mi kombinace šedé a žluté, také mám ráda hladké účesy s čistými liniemi. Přesně takové, jako byl ten můj soutěžní.

Jak dlouho jste účes vytvářela a jaké barevné kombinace a techniky střihu, případně stylingové přípravky jste používala?

Kompletní účes mi trval přibližně 5 hodin. Nejprve jsem vlasy zesvětlila Blondorem, následně je tónovala barvou Color Touch v odstínech 10/81, 8/81, 7/89, 2/0 a mix tónem 0/68, Na žlutý efekt ve vlasech jsem použila Magmu Limoncello. Stříhala jsem technikou Vidal Sassoon, která patří k mým oblíbeným. Před foukáním jsem použila EIMI Thermal Image, ten vlasy krásně vyhladil, takže pak stačilo jen je lehce dožehlit. Nakonec jsem účes zafixovala vlasovým sprejem Performance.

Byla jste se svou prací spokojena, nebo plánujete pro mezinárodní finále v Barceloně ještě něco zlepšit?

Se svou prací jsem byla spokojená. Obklopila jsem se úžasnými lidmi, to se pak pracuje jedna báseň... S Gábinou a Zuzkou jsme si chtěly celý den užít tak, abychom na něj měly hezké vzpomínky, a to se mám povedlo i s tím krásným bonusem prvního místa. Zrovna tak bychom si to chtěly užít i v Barceloně.

Jak jste výhru oslavila a jak na ni reagují vaše klientky? Odrazí se to nějak ve vašem dalším podnikání? Chystáte nějaké změny?

Výhru jsem oslavila se svojí rodinou, která mě v práci hodně podporuje. A klientky mi nosí květiny a jiné pozornosti, dokonce jsem už dostala i španělský slovník. V průběhu celého soutěžního dne nám posílaly povzbudivé SMS zprávy a fandily nám. Momentálně pracuji na rozšíření salonu v Praze 10 Malešicích, kde buduji NIOXIN Centrum, abychom mohli ještě efektivněji pomáhat klientům s problematikou řídnutí a padání vlasů. Zároveň bych ráda rozšířila svůj tým o dva nové kadeřníky nebo kadeřnice, tímto bych je ráda oslovila.

Zveřejněno ve spolupráci s časopisem Linda a Kadeřnictvím Terezy Winkelmannové